Biuro rachunkowe Solid Cash
biuro rachunkowe ubezpieczenia kontakt
 
 

Biuro Rachunkowe Solid Cash działa nieprzerwanie od roku 2006. Wypracowanym doświadczeniem oraz nowoczesnym standardem działalności w ramach współpracy oferuje pełen wachlarz usług w zakresie obsługi podatkowo-doradczo-rachunkowej, prowadzonych zarówno w naszym biurze, jak i w siedzibie Klienta.

Dzięki współpracy z naszym biurem możecie Państwo obniżyć koszty prowadzonego biznesu a nasi specjaliści gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Nasze biuro działa w ścisłej współpracy ze specjalistami z zakresu controlingu i budżetowania, doradcami ubezpieczeniowymi i kredytowymi, dlatego mają Państwo gwarancję kompleksowej obsługi.

 

Usługi biura obejmują między innymi:

Ofertę naszego biura rachunkowego adresujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom. Naszymi Klientami są podmioty o różnym profilu działalności, zarówno podmioty prawa handlowego, spółki osobowe jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

 

Działalność naszego biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych i wykonywania czynności doradztwa podatkowego. Posiadamy także licencję Ministra Finansów 9848/2005, która uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Wynajem apartamentu w Kołobrzegu - Mapa